Lalaland

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Why do we use it?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

Sesje świąteczne 2019

 

Witajcie:) 

Jeśli tu trafiliście być może spotkamy się już niedługo na sesji świątecznej:) Poniżej w punktach przedstawię Wam ogólne informacje i jak przygotować się do takiej sesji 🙂 

 

  1. Rezerwacja sesji i dane do przelewu

Rezerwacja sesji następuje po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł na konto:

Mikołaj Łagowski 50 1470 0002 2350 9319 6000 0001 

do 3dni od rezerwacji terminu.

W tytule przelewu wpisujemy datę i godzinę sesji. 

Rezerwacje terminu czyli ustalenie daty i godziny sesji przyjmuję drogą mailową kontakt@lagowska.com lub przez wiadomość na Facebook-u. Tutaj mają Państwo grafik sesji.

W treści wiadomości proszę podać poza datą i godziną,  wiek i imiona dzieci. 

 2. Ubrania i scenografie.

W tym roku przewiduję pachnącą świąteczną kuchnię w choinkach, front domu w innej aranżacji 🙂 I stylizacje niespodziankę:D

A więc jeśli chodzi o kolorystykę ubrań to polecam ubranka w kolorze ziemi - brązy, beże, butelkową zieleń. Do tego kraty, czerwienie, borda, złoto, srebro. Świetnie sprawdzają się sukienki w stylu vintage, sweterki ze skandynawskimi motywami świątecznymi. Uważajcie na kolor różowy - pudrowy róż jest fajny natomiast fuksja już za ostra. Pamiętajcie też,  że dziecko musi mieć też pasujące obuwie, a więc jeśli ma stonowane ubranko to nie może mieć ostrych pomarańczowych butów 😉 I jeśli chodzi o front domu w zimie też powinny być odpowiednie buciki na zmianę. Sklepy typu Zara, Kapp Ahl, FF, H&M, Reserved mają cudne ubranka, więc zachęcam by poszukać inspiracji właśnie tam:) Wystarczą Wam max 2 stylizacje dla dzieci. 

Scenografie będą gotowe po 1-szym weekendzie listopada i wtedy je też Wam pokażę:) 

3. Czas sesji 30 minut

Na sesję przewiduję 30 minut. Jest to wystarczający czas by zrobić Wam zdjęcia. Dlatego bardzo proszę o to by rozeznać się gdzie dokładnie jest studio na Mapach Google przy ul. Fatimska 41A/109 na 1 piętrze. Jest to ważne by oszacować czas dojazdu, kojarzyć mniej więcej miejsce i nie spóźnić się na sesję. Bo te sesje są jedna po drugiej i nie będzie możliwości przedłużenia.

Studio mieści się w białym bloku, który od strony ulicy fatimskiej ma ciąg garaży. Wejście jest od bocznej drogi obok reklamy wulkanizacji i Leviatana wiszących na płocie tuż przy wejściu. VV jest dom jednorodzinny z drewnianą odsuwana brama wjazdową. Będą to dni wolne od pracy więc z parkingiem nie powinno być problemu. Więc spokojnie można zaparkować na parkingu na "górce" tuż przy wejściu. 

4. Przebieg sesji:

Gdy przyjdziecie i się rozpłaszczycie zaczniemy od zdjęć rodzinnych. Potem będą zdjęcia samych dzieci 🙂 Będzie szaleństwo 😀

5. Wiek dzieci

Co do wieku dzieci nie będę tutaj ograniczać Was, ale jeśli macie niespokojne maleństwo, które na pewno będzie potrzebowało więcej czasu umówcie się ze mną na indywidualna sesje w Nowym Roku. 

6. Nastawienie do zdjęć:) 

Kochani to najważniejsze:) Na sesji macie się dobrze bawić to forma spędzania czasu razem:) Jeśli dziecko nie chce pozować dajmy mu trochę czasu. Być może potrzebuje się czymś zając a u mnie będzie wiele gadzetów:) 

Pamiętajcie też że najlepsze zdjęcia to takie które wyrażają emocje i uczucia:) Nie ma obowiązku cały czas patrzenia w obiektyw. Oczywiście takie zdjęcia "patrzone" też powstają

7. Wybór zdjęć. WAŻNE!! 

Zdjęcia do wyboru dostaniecie w przeciągu kilku dni - na pewno szybko. Bardzo ważne jest by zdjęcia wybierać od razu. Nie zwlekać z tym. Robimy zdjęcia, ja je selekcjonuje, wy je wybieracie i mi odsyłacie. Od tego zależy czy odbierzecie je przed Świętami. 

8. Sklepik z gadżetami z sesji czyli co można zrobić ze zdjęć:) 

8. Poniżej zeszłoroczne stylizacje:)