Sesje świąteczne 2019

 

Witajcie:) 

Jeśli tu trafiliście być może spotkamy się już niedługo na sesji świątecznej:) Poniżej w punktach przedstawię Wam ogólne informacje i jak przygotować się do takiej sesji 🙂 

 

  1. Rezerwacja sesji i dane do przelewu

Rezerwacja sesji następuje po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł na konto:

Mikołaj Łagowski 50 1470 0002 2350 9319 6000 0001 

do 3dni od rezerwacji terminu.

W tytule przelewu wpisujemy datę i godzinę sesji. 

Rezerwacje terminu czyli ustalenie daty i godziny sesji przyjmuję drogą mailową kontakt@lagowska.com lub przez wiadomość na Facebook-u. Tutaj mają Państwo grafik sesji.

W treści wiadomości proszę podać poza datą i godziną,  wiek i imiona dzieci. 

 2. Ubrania i scenografie.

W tym roku przewiduję pachnącą świąteczną kuchnię w choinkach, front domu w innej aranżacji 🙂 I stylizacje niespodziankę:D

A więc jeśli chodzi o kolorystykę ubrań to polecam ubranka w kolorze ziemi - brązy, beże, butelkową zieleń. Do tego kraty, czerwienie, borda, złoto, srebro. Świetnie sprawdzają się sukienki w stylu vintage, sweterki ze skandynawskimi motywami świątecznymi. Uważajcie na kolor różowy - pudrowy róż jest fajny natomiast fuksja już za ostra. Pamiętajcie też,  że dziecko musi mieć też pasujące obuwie, a więc jeśli ma stonowane ubranko to nie może mieć ostrych pomarańczowych butów 😉 I jeśli chodzi o front domu w zimie też powinny być odpowiednie buciki na zmianę. Sklepy typu Zara, Kapp Ahl, FF, H&M, Reserved mają cudne ubranka, więc zachęcam by poszukać inspiracji właśnie tam:) Wystarczą Wam max 2 stylizacje dla dzieci. 

Scenografie będą gotowe po 1-szym weekendzie listopada i wtedy je też Wam pokażę:) 

3. Czas sesji 30 minut

Na sesję przewiduję 30 minut. Jest to wystarczający czas by zrobić Wam zdjęcia. Dlatego bardzo proszę o to by rozeznać się gdzie dokładnie jest studio na Mapach Google przy ul. Fatimska 41A/109 na 1 piętrze. Jest to ważne by oszacować czas dojazdu, kojarzyć mniej więcej miejsce i nie spóźnić się na sesję. Bo te sesje są jedna po drugiej i nie będzie możliwości przedłużenia.

Studio mieści się w białym bloku, który od strony ulicy fatimskiej ma ciąg garaży. Wejście jest od bocznej drogi obok reklamy wulkanizacji i Leviatana wiszących na płocie tuż przy wejściu. VV jest dom jednorodzinny z drewnianą odsuwana brama wjazdową. Będą to dni wolne od pracy więc z parkingiem nie powinno być problemu. Więc spokojnie można zaparkować na parkingu na "górce" tuż przy wejściu. 

4. Przebieg sesji:

Gdy przyjdziecie i się rozpłaszczycie zaczniemy od zdjęć rodzinnych. Potem będą zdjęcia samych dzieci 🙂 Będzie szaleństwo 😀

5. Wiek dzieci

Co do wieku dzieci nie będę tutaj ograniczać Was, ale jeśli macie niespokojne maleństwo, które na pewno będzie potrzebowało więcej czasu umówcie się ze mną na indywidualna sesje w Nowym Roku. 

6. Nastawienie do zdjęć:) 

Kochani to najważniejsze:) Na sesji macie się dobrze bawić to forma spędzania czasu razem:) Jeśli dziecko nie chce pozować dajmy mu trochę czasu. Być może potrzebuje się czymś zając a u mnie będzie wiele gadzetów:) 

Pamiętajcie też że najlepsze zdjęcia to takie które wyrażają emocje i uczucia:) Nie ma obowiązku cały czas patrzenia w obiektyw. Oczywiście takie zdjęcia "patrzone" też powstają

7. Wybór zdjęć. WAŻNE!! 

Zdjęcia do wyboru dostaniecie w przeciągu kilku dni - na pewno szybko. Bardzo ważne jest by zdjęcia wybierać od razu. Nie zwlekać z tym. Robimy zdjęcia, ja je selekcjonuje, wy je wybieracie i mi odsyłacie. Od tego zależy czy odbierzecie je przed Świętami. 

8. Sklepik z gadżetami z sesji czyli co można zrobić ze zdjęć:) 

8. Poniżej zeszłoroczne stylizacje:)